Groot Concertkoor Amsterdam is een ambitieus amateurkoor van ongeveer 60 leden dat met veel enthousiasme twee keer per jaar bijzondere koorwerken ten gehore brengt onder leiding van onze dirigent Enrique López- Cortón. Voor ons volgende project staan in januari 2013 in samenwerking met Amsterdams Symphonieorkest Con Brio de volgende stukken op het programma:
Leonard Bernstein Chichester Psalms
Johannes Brahms Schicksalslied
Francis Poulenc Sécheresses
Heitor Villa-Lobos Rasga o Coração.
Dirigent: Enrique López- Cortón afgewisseld met de dirigent van het
Amsterdams Symphonieorkest Con Brio, Gustavo Gimeno
Wij voeren dit uit op:
13-1-2013 in het Conservatorium van Amsterdam
16-1-2013 in het Muziekgebouw aan het IJ
Wij zijn op zoek naar enthousiaste zangers voor dit bijzondere concert. Hebt u koorervaring en/of een of meer van onderstaande werken al eens uitgevoerd dan is dit misschien een uitgelezen kans om dat nog eens te doen.
U zult als projectzanger deelnemen aan de repetities die plaatsvinden op woensdagavond van 20.00 uur tot 22.30 uur in het Polanentheater, Polanenstraat 174 in Amsterdam, als ook de extra te organiseren repetities, waarvan de data t.z.t. zullen worden bekendgemaakt. U wordt geacht aan beide concerten deel te nemen. Voorafgaand aan deelname zal door onze dirigent een stemtest worden afgenomen.
Er zal een eenmalige bijdrage van €45,00 van u gevraagd worden voor dit project.